Pradžia » Apie mus

Apie mus

Dirbti pradėjome 2016-jų metų spalio 19 d. Būtent tą dieną buvo įkeltas pirmasis tekstas.

„AIRIJOS DIENA“ yra Airijos lietuvių naujienų portalas, todėl svetainė pirmiausia skirta tautiečiams ilgėliau „įstrigusiems“ šioje saloje bei jų artimiesiems likusiems „ten“ – Lietuvoje. Tikimės, kad naujienos iš Airijos domins ir besiruošiančius ilgesniam ar trumpesniam laikui atvykti į šią šalį ar jau sugrįžusius į savo protėvių žemę. Juk visų mūsų mintys dažnai apsilanko „ten“, kur jau buvota, kur patirti nauji išgyvenimai, kur buvo „kitas“ gyvenimas.

Pats pavadinimas kaip ir parodo, kad svetainė turėtų apsiriboti tik „vietinėmis“, „airiškomis“ temomis, tačiau taip tikrai nėra. Savo skaitytojus supažindiname ir su svarbiausiomis Lietuvos, kitų šalių naujienomis.

Žinoma, ateityje naujienų parinkimas, jų turinys gali kiek keistis. Tai, pirmiausia, priklausys nuo mūsų lankytojų lūkesčių bei poreikių, nuo pačios svetainės galimybių. Todėl labai vertinsime bet kokį atsiliepimą, argumentuotą kritikos žodį. Tik taip galime augti, siūlyti naujas temas, viešinti skaudulius.

„AIRIJOS DIENOS“ nemokama skelbimų lenta Jums padės surasti reikiamą paslaugą ar prekę, išspręsti daugelį kitų klausimų. Čia yra vietos Jūsų fantazijai, o galbūt – ir verslumui.

Me visi esame labai skirtingi ir tuo pačiu – labai panašūs. Nes mus riša ta pati Tėvynė, kalba, kultūra. Sieksime kad mūsų skaitytojų auditorija kuo operatyviau gautų įvairiapusę, patikimą informaciją, neprarastų ryšio su Lietuva. O Lietuva – su savo po visą pasaulį pasklidusiais vaikais.

Beveik visi „AIRIJOS DIENOS“ bendradarbiai yra profesionalūs žurnalistai.

Skaitykite „AIRIJOS DIENĄ“, siūlykite savo temas, skelbkite naujienas, rašykite, dalinkitės svetainės naujienomis su draugais, pažįstamais bei artimaisiais tiek per savo kiemo tvorą, tiek ir per socialinius tinklus.

Ir nepykite labai stipriai jei nepavyktų išvengti klaidų. Ypač – pirmaisiais darbo mėnesiais 

„AIRIJOS DIENOS“ kolektyvo vardu –

Svajūnas Sabaliauskas