Pradžia » Airija » „Ryanair“ siūlys daugiau skrydžių iš Frankfurto, bet perspėja dėl „Brexit“

„Ryanair“ siūlys daugiau skrydžių iš Frankfurto, bet perspėja dėl „Brexit“

By AFP-BNS │adiena.lt

Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ antradienį pranešė ateityje ketinanti didinti savo skrydžių iš Frankfurto oro uosto maršrutų skaičių, tačiau perspėjo dėl iššūkių, susijusių su Didžiosios Britanijos sprendimu išstoti iš Europos Sąjungos.

„Ryanair“ planuoja pasiūlyti 20 naujų maršrutų į Europos miestus 2017-2018 žiemos sezonu, per Frankfurto oro uoste surengtą spaudos konferenciją sakė Michaelas O’Leary.

„Ryanair“ ir toliau gerins klientų aptarnavimo kokybę, o bilietų kainos ir toliau mažės“, pareiškė įmonės atstovas

„Ryanair“ atstovai nerimauja dėl „Brexit“ pasekmių jų kompanijai

Šiuo metu „Ryanair“ skraidina į Frankfurto Hano oro uostą, esantį už maždaug 120 kilometrų nuo miesto. Šių metų vasarą Airijos bendrovė pradės skraidinti iš Frankfurto pagrindinio oro uosto, dėl ko susitarė su oro uosto operatore „Fraport“.

„Ryanair“ Frankfurto oro uoste laikys septynis lėktuvus ir skraidins į Romą, Londoną, Madridą ir kitus miestus, įskaitant ir kurortus. Bendrovė tikisi iš Frankfurto uosto galiausiai kasmet skraidinti maždaug 2 mln. iš maždaug 61 mln. dabar Frankfurto oro uosto aptarnaujamų keleivių.

Perspėjo dėl „Brexit“

M. O’Leary taip pat perspėjo dėl „Brexit“ pasekmių civilinės aviacijos sektoriui. Jo teigimu, ministrai Londone „neturi žalio supratimo“, kas bus, kai Jungtinei Karalystei po numatomos išstojimo datos 2019 metais nebebus taikomos bendros Europos aviacijos taisyklės.

„Negali perreguliuoti šio sektoriaus“ nesukeldamas didžiulių trikdžių, sakė jis. Jo teigimu, jeigu nebus pasiektas greitas susitarimas, gali būti, kad 2019 metų kovą, kai turėtų pasibaigti išstojimo derybos, „į ir iš JK neskraidys nė vienas lėktuvas“.

Didžioji Britanija yra viena pagrindinių „Ryanair“ rinkų, iš kurios kompanija gauna maždaug ketvirtadalį savo pajamų. Po „Brexit“ referendumo smukus svaro kursui, gerokai smuko ir bendrovės pelnas.

 

Vertinimas: 5.0. Balsų skaičius: 2
Prašome palaukti

2 Komentarai

 1. Visit our HTML tutorial

  sadas

  Vertinimo dar nėra.
  Prašome palaukti
 2. zxas

  Vertinimo dar nėra.
  Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

du × 3 =