Pradžia » Naujausi » Lietuviai iškovojo bronzą

Lietuviai iškovojo bronzą

By adiena.lt

hockey.lt nuotr.

hockey.lt nuotr.

Paskutinėse pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono rungtynėse Belfaste Lietuvos ledo ritulio rinktinė kovoje dėl grupės bronzos 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) įveikė Kroatiją ir ketvirtus metus iš eilės pasipuošė šios grupės bronza.

Iškart po  rungtynių lietuviams buvo įteikti medaliai, o karšto palaikymo tribūnose sulaukusi rinktinė ant ledo papozavo fotografams ir bemat nuskubėjo į rūbinę.

Kaip visada, rinktinės vyriausiasis treneris Berndas Haakė apdovanojo geriausius rinktinės žaidėjus. Geriausiu gynėju pripažintas Mindaugas Kieras, naudingiausiu – Ugnius Čižas, o vartininko prizą žinoma, gavo Artūras Pavliukovas.

„Ačiū jus visiems už pasirodymą čempionate. Ši trečia vieta buvo iškovota po sunkaus darbo ant ledo. Linkiu jums visiems sėkmės klubuose ateinantį sezoną ir nežinau, kada mes su jumis susitiksime. Sėkmės jums Jūsų karjeroje“, – paspaudęs visiems žaidėjams rankas rūbinėje mįslingai sakė vyriausiasis treneris.

Beje, komanda iškarto po rungtynių nuskubėjo rengtis ir pietauti. Komanda iš arenos keliauja tiesiai į oro uostą ir dar šiandien grįžta į Lietuvą.

Parengta pagal www.hockey.lt

 

Vertinimo dar nėra.
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

3 − vienas =