Pradžia » Naujausi » Britanijos ir Prancūzijos ryšiai atlaikys „Brexit“, sako princas Williamas

Britanijos ir Prancūzijos ryšiai atlaikys „Brexit“, sako princas Williamas

By AFP-BNS │adiena.lt

Didžiosios Britanijos princas Williamas, penktadienį kartu su žmona Kate atvykęs dviejų dienų vizito į Paryžių, pažadėjo, kad nepaisant „Brexit“, jo šalis išlaikys glaudžius ryšius su Prancūzija.

REUTERS-Scanpix nuotr.

REUTERS-Scanpix nuotr.

Tai pirmasis oficialus princo vizitas Prancūzijos sostinėje po jo motinos princesės Dianos žūties per automobilio avariją Paryžiuje 1997 metais.

Kalbėdamas per priėmimą, surengtą jauniems prancūzų verslininkams, 34-erių princas pažymėjo, kad abi šalys turi daug bendra.

„Ši partnerystė tęsis, nepaisant Didžiosios Britanijos sprendimo sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos,“ – sakė Williamas, paskelbdamas iniciatyvos „Les Voisins“ („Kaimynai“) pradžią. Šia iniciatyva siekiama skatinti glaudesnius anglų ir prancūzų ryšius.

Netrukus po atvykimo į sostinę Williamas ir Kate susitiko su Prancūzijos prezidentu Francois Hollande’u, o šiandien  susitiks su 2015-ųjų lapkritį teroro išpuolį koncertų rūmuose „Bataclan“ išgyvenusiais žmonėmis.

Karališkoji pora šeštadienį taip pat stebės Šešių valstybių čempionato rungtynes tarp Prancūzijos ir Velso „Stade de France“ stadione.

Williamas pastaruoju metu susilaukė kritikos britų žiniasklaidoje už tai, kad užuot dalyvavęs viename Tautų Sandraugos renginyje, išvyko slidinėti su draugais.

Williamas, kuris yra antras Didžiosios Britanijos sosto įpėdinių eilėje, ir jo žmona atlieka Jungtinės Karalystės gerosios valios ambasadorių vaidmenį, šaliai ruošiantis pradėti oficialų pasitraukimo iš Europos Sąjungos procesą.

Vertinimas: 5.0. Balsų skaičius: 1
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

4 × vienas =