Pradžia » Airija » Airijoje ieškomas 88,5 milijonų savininkas

Airijoje ieškomas 88,5 milijonų savininkas

By rte.ie │adiena.lt

Nacionalinės loterijos agentūra patvirtino, kad vakar vienas Airijoje pirktas bilietas laimėjo 88,5 milijonų. Tai trečias grandiozinis Euro Milijono loterijos laimėjimas šalyje.

Aukso puodas loterijoje kaupėsi nuo gruodžio 30 dienos. Dar nėra žinoma, kur laimingasis bilietas buvo parduotas ir kas jį nupirko – individualus asmuo ar sindikatas. Paprastai ši informacija paskelbiama po kelių dienų.

Skaičiai, praturtinę vieną iš Airijos gyventojų.

Skaičiai, praturtinę vieną iš Airijos gyventojų.

Euro Milijono loterija veikia devyniose šalyse ir tai yra trečias didžiausias laimėjimas Airijoje nuo 2013 metų. 2005 metais Limerick‘o miesto gyventoja Dolores McNamara susižėrė 115 milijonų. 2013 metais Dublino Beaumont mikrorajone pirktas bilietas bilieto savininką praturtino 94 milijonais.

Nacionalinės loterijos vadovas Dermot Griffin sako, kad vakar šalies loterijos žaidėjų skaičius buvo apie 400000 ir kviečia pasitikrinti savo bilietus. Jis informuoja, kad laimėtojas turi pasirašyti kitoje bilieto pusėje ir kreiptis į nacionalinę agentūrą.

Prireiks šiek tiek laiko, kol visa suma bus pervesta iš kitų aštuonių šalių ir naujasis milijonierius galės ją pasiimti. Tai turėtų įvykti kitą savaitę.

D.Griffin teigimu, visi laimėtojai į netikėtą praturtėjimą reaguoja skirtingai. Nacionalinė loterijos agentūra suteikia profesionalią konsultacinę paramą.

Personalinė finansų žurnalistė Jill Kerby pataria laimėtojui nesiskelbti savo laimės viešai. Jos nuomone, pirmiausiai jis turėtų pasikonsultuoti su finansiniais ar mokesčių konsultantais bei buhalteriais. J.Kerby žodžiais, laimėtojas turi konsultuotis su nepriklausomais specialistais ir, net jei jis dalį savo milijonų išdalins draugams ir artimiesiems, milžiniška suma stipriai pakeis jo gyvenimą.

Vertinimas: 5.0. Balsų skaičius: 2
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

devyniolika − septyni =