Pradžia » Įvairenybės » Po atakos Berlyne uždaromos gatvės prie Bekingamo rūmų Londone

Po atakos Berlyne uždaromos gatvės prie Bekingamo rūmų Londone

By AFP-BNS │adiena.lt

Po atakos Berlyne, kur sunkvežimis kalėdinėje mugėje mirtinai sužalojo 12 žmonių, gatvės priešais Bekingamo rūmus Londone nuo trečiadienio per kasdien vykstančias sargybos pasikeitimo ceremonijas bus uždaromos, pranešė britų policija.

Gatvės priešais Bakingamo rūmus per kasdien vykstančias sargybos pasikeitimo ceremonijas bus uždaromos

Gatvės priešais Bekingamo rūmus per kasdien vykstančias sargybos pasikeitimo ceremonijas bus uždaromos

Ši karinė ceremonija prie karalienės Elžbietos II rezidencijos Londono centre vartų nuolat sutraukia turistų minias, bet anksčiau tuo metu, kai jos vyksta, būdavo taikomi tik nedideli eismo suvaržymai.

Londono policija nurodė, kad dabar gatvių uždarymas pasidarė „būtina atsargumo priemonė“ dėl didelio dėmesio šiam renginiui simbolinėje vietoje, dalyvaujant kariškiams ir didelėms minioms.

Gatvių uždarymas jau buvo planuojamas bandomajam trijų mėnesių periodui, bet po pirmadienio atakos Vokietijos sostinėje planas buvo paankstintas, nurodė policija.

Policija pabrėžė, kad šis saugumo planas įgyvendinamas „kaip atsargumo priemonė“ ir kad tai „nėra susiję su kokia nors konkrečia žvalgybos informacija“.

Kai kurie Didžiosios Britanijos policijos skyriai paskelbė, kad po atakos Berlyne suintensyvins patikrinimus, o Londono policija nurodė, kad nuolat persvarsto savo planus dėl saugumo.

Nuo 2014 metų Britanijos saugumo tarnybos deklaruoja didelį grėsmės laipsnį, kuris reiškia, kad atakos yra „labai tikėtinos“.

Vertinimo dar nėra.
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

penki × 4 =