Pradžia » Airija » Pranešimas PAYE klientams: internetinės paslaugos plečiamos

Pranešimas PAYE klientams: internetinės paslaugos plečiamos

By revenue.ie │adiena.lt

Airijos mokesčių inspekcija (angl. Revenue) toliau plečia internetu teikiamas paslaugas PAYE (sutrumpinimas nuo Pay As You Earn – liet. Mokėk, kai uždirbi) klientams, kurie savo mokesčius tokiu būdu gali tvarkyti greičiau, paprasčiau ir patogiau.

PAYE klientai savo mokesčius gali tvarkytis internetu.

PAYE klientai savo mokesčius gali tvarkytis internetu. ©Flickr.com

Dabar bet kuriuo paros metu internetu galima prisijungti prie įvairių PAYE paslaugų, įskaitant 12 formą (angl. Form 12), reikalingą norintiems susigrąžinti permokėtus mokesčius.

Taip pat nuo dabar savo mokesčių inspekcijos paskyroje galima naudotis ir „Darbai ir Pensijos“ (angl. Jobs and Pensions) servisu, kuris reikalingas norintiems užregistruoti naują savo darbo vietą arba privačią pensiją. Tokiu atveju naujas mokesčių kreditų sertifikatas (angl. Tax Credit Certificate) bus greitai nusiųstas klientui ir naujajam darbdaviui ir šis galės nuskaičiuoti teisingus mokesčius.

Internetinė PAYE paskyra suteikia jos savininkui galimybę greitai ir lengvai gauti mokesčių kreditų sertifikatą, deklaruoti pajamas, susigrąžinti permokėtus mokesčius, pateikti mokesčių deklaraciją ir pranešti apie naują darbą ar privačią pensiją. Prieiga prie šių paslaugų galima iš visų išmaniųjų įrenginių, tokių kaip mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir t.t.

RevApp

Airijos mokesčių inspekcija siūlo naudoti neseniai sukurtą mobiliąją programą „RevApp“. Ją nemokamai galima atsisiųsti iš „Apple“, „Google“ ar „Windows Store“. Ši programa suteikia galimybę tvarkyti savo mokesčius iš bet kokios vietos ir bet kokiu laiku. Su „RevApp“ galima prisijungti prie savo mokesčių paskyros, užklausų (angl. My Enquiries), skaičiuoklės ir kitų įrankių bei „Kvitų seklio“ (angl. Receipts Tracker).

„Kvitų seklys“ yra nauja paslauga, kuri suteikia galimybę įvesti ir valdyti savo išlaidų kvitus, įskaitant sveikatos išlaidas. Kvitų informacija ir nuotraukos saugomos mokesčių inspekcijos svetainėje. Jei kvito nuotrauka aiškiai įskaitoma, originalo saugoti nebereikia.

Detali informacija mokesčių inspekcijos puslapyje www.revenue.ie

Vertinimo dar nėra.
Prašome palaukti

Komentarai

 1. Whilst good nutrition is one of the most important elements of a child’s health,
  that which you give our youngsters to drink is equally
  as significant as the quality of food we provide them with to eat.

  Other than this, proper baby medicines are used to keep up with the health of
  the kids. It is not uncommon to have an orphan to undergo
  various therapy sessions using a psychologist.

  Vertinimo dar nėra.
  Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

3 × trys =