Pradžia » Lietuva » Smurtas prieš vaikus nemažėja. Iš girtavusių tėvų paimti trys mažamečiai

Smurtas prieš vaikus nemažėja. Iš girtavusių tėvų paimti trys mažamečiai

By BNS │ adiena.lt

Vaikystėje patirtas smurtas palieka gilias žaidas ir skatina smurtauti užaugus

Vaikystėje patirtas smurtas palieka gilias žaidas ir skatina smurtauti užaugus

Per vieną parą Lietuvoje pradėti mažiausiai šeši ikiteisminiai tyrimai dėl galimo smurto prieš vaikus.

Kauno rajone, Raudondvario kaime, autobusų stotelėje, 1948 metais gimęs vyras kilus ginčui vieną kartą ranka sudavė 2001 metais gimusiai anūkei į veidą. Nukentėjusioji gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Plungėje 1987 metais gimusi moteris galėjo smurtauti prieš savo mažametį sūnų. 2007 metais gimęs berniukas perduotas močiutei.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai policiją informavo, kad vasario 13 dieną gavo pranešimą iš ugdymo įstaigos, jog Panevėžyje patėvis galėjo mušti 2009 metais gimusį posūnį.

Šiaulių policija tiria pranešimą, kad 1948 metais gimusi moteris smurtavo prieš kartu gyvenančią anūkę. Aštuonmetė mergaitė į medikus nesikreipė. Ji palikta namuose su mama. Moteris uždaryta į areštinę.

Trečiadienį Kauno rajone, Babtuose, namuose, per konfliktą vyras trenkė vieną kartą ranka į veidą ir du kartus į šoną sūnui, gimusiam 1999 metais. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Utenoje, Užpalių gatvėje esančiuose namuose, neblaivus vyras sudavė vieną kartą ranka į galvą sugyventinės sūnui, gimusiam 2007 metais. Bandydama apginti vaiką, nukentėjo ir motina, vyras sugyventinei trenkė į galvą. Nukentėjusieji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam nustatytas 2,39 promilės girtumas.

Paimti trys mažamečiai

Trečiadienį iš Vilniuje girtavusių tėvų paimti trys mažamečiai vaikai, pranešė Policijos departamentas.

22 val. 13 min. policijai pranešta, kad Šaltkalvių gatvėje esančiame bute garsiai groja muzika, rėkaujama. Minėtame bute rasta girtaujanti kompanija kartu su mažamečiais vaikais.

Policijos pareigūnai tiek buto šeimininkei, tiek jos sugyventiniui nustatė sunkų 2,94 promilės alkoholio girtumą. Namuose buvęs šeimininkės dešimties metų vaikas paimtas iš šeimos ir pristatytas į vaikų globos namus. Namuose kartu girtavo dar vienas vyras, jam nustatytas vidutinis 2,27 promilės girtumas. Kartu buvę trejų ir aštuonerių metų vaikai perduoti močiutės globai.

 

Vertinimas: 5.0. Balsų skaičius: 1
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

2 × 2 =