Pradžia » Airija » Ginklų kontrabandos byloje įtariamas airis paleistas už užstatą

Ginklų kontrabandos byloje įtariamas airis paleistas už užstatą

By BNS │ adiena.lt

Lietuvos prašymu Airijoje buvo sulaikytas, bet vėliau paleistas už užstatą su „Tikrosios Airijos respublikonų armijos“ grupuote siejamas vyras, kurį Lietuvos teisėsauga nori patraukti atsakomybėn ginklų tiekimo byloje, antradienį pranešė vietos žiniasklaida.

2015-11-24. Parlamentas pirmą kartą svarsto prezidentės, Valstybės kontrolės, Lietuvos banko ir Europos Komisijos sukritikuotą 2016-ųjų biudžeto projektą.

Dienraštis „The Times“ interneto svetainėje skelbia, kad Liamą Campbellą Dublino teismas paleido už 60 tūkst. eurų užstatą. Jis pagal Lietuvos išduotą Europos arešto orderį buvo sulaikytas gruodžio 2 dieną.

Lietuvoje buvo teisiamas L.Campbello brolis Michaelas. Jis 2011 metais buvo nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme dėl paramos teroristinei grupei, neteisėto ginklų laikymo ir pasikėsinimo tiekti kontrabandą. Lietuvos apeliacinis teismas 2013 metais jį išteisino, nusprendęs, kad kaltinamasis veikė išprovokuotas žvalgybos agentų. Aukščiausiasis Teismas vėliau nusprendė peržiūrėti šią bylą.

Lietuvos prokurorų teigimu, L.Campbellas 2006-2007 metais ruošėsi tiekti ginklus iš Lietuvos.

 

Vertinimo dar nėra.
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

dvidešimt − penkiolika =