Pradžia » Nusikaltimai ir nelaimės » Tarp žuvusiųjų per lėktuvo katastrofą Kolumbijoje – ir 20 brazilų žurnalistų

Tarp žuvusiųjų per lėktuvo katastrofą Kolumbijoje – ir 20 brazilų žurnalistų

By AFP-BNS │adiena.lt

Paaiškėjo, jog Kolumbijoje pirmadienį įvykusi lėktuvo katastrofa, per kurią žuvo daug Brazilijos futbolo klubo „Chapecoense“ žaidėjų, taip pat nusinešė ir 20 brazilų žurnalistų gyvybių.

Pareigūnai patikslino bendrą katastrofos aukų skaičių ir nurodė, kad žuvo 71 žmogus, kai paaiškėjo, kad keturi žmonės, įrašyti į keleivių sąrašą, iš tikrųjų šiuo užsakomojo reiso lėktuvu neskrido.

Twitter nuotr.

Twitter nuotr.

Anksčiau buvo skelbta, kad oro bendrovės LAMIA lėktuvui sudužus kalnuose netoli Kolumbijos miesto Medeljino žuvo 75 žmonės, o dar šeši liko gyvi.

Po katastrofos daugiausiai dėmesio sulaukė futbolininkai, skridę žaisti regioninio Pietų Amerikos taurės (Copa Sudamericana) turnyro finale. Tačiau tarp keleivių taip pat buvo ir daug žurnalistų, ketinusių nušviesti šias rungtynes: tiek veteranų komentatorių, tiek jaunų vietos reporterių.

Tarp jų buvo šeši televizijos „Fox Sport“ Brazilijos padalinio darbuotojai. Vienas iš šių reporterių – Mario Sergio – buvo plačiai žinomas televizijos ir radijo komentatorius, buvęs tarptautinis brazilų futbolo žaidėjas.

Keturi žuvę reporteriai dirbo Brazilijos žiniasklaidos milžinėje „Globo“, o dar keturi – „Globo“ priklausančioje televizijoje RBS.

Taip pat žuvo šeši žurnalistai iš mažų radijo stočių, įsikūrusių „Chapecoense“ klubo mieste Šapeke, esančiame Brazilijos pietuose.

Tarp šešių gyvų likusių žmonių buvo žurnalistas Rafaelis Henzelis Valmorbida, „Radio Oeste Capital“ futbolo rungtynių komentatorius.

Be to, vienas į keleivių sąrašą įtrauktas žurnalistas – radijo stoties „Super Conda“ darbuotojas Ivanas Carlos Agnoletto – neskrido šiuo lėktuvu ir taip išsigelbėjo.

Dėl lėktuvo katastrofos Brazilijoje paskelbtas trijų dienų gedulas.

Vertinimo dar nėra.
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

12 − vienas =