Pradžia » Airija » Garda tiria bandymą pagrobti berniuką

Garda tiria bandymą pagrobti berniuką

By irishmirror.ie │adiena.lt

Donegalo pareigūnai prašo asmenis, pastebėjusius įtartiną baltą autobusiuką Kerrykeel rajone sekmadienio vakarą susisiekti su Milford nuovada.

Donegalo pareigūnai prašo asmenis, pastebėjusius įtartiną baltą autobusiuką Kerrykeel rajone sekmadienio vakarą susisiekti su Milford nuovada. ©GoogleMaps

Donegalo policija labai rimtai reaguoja į incidentą, kurio metu prie mokyklinio amžiaus berniuko, važiavusio dviračiu, su baltu mikroautobusu prisiartinęs vyriškis pasiūlė jam lipti į transporto priemonę. Galimas pasikėsinimas įvyko mažame Kerrykeel miestelyje, Donegalo apskrityje. Tikslus berniuko amžius neskelbiamas.

Vyriškis buvo apsirengęs sportiniu nertiniu su uždėtu ant galvos gobtuvu ir kalbėjo vietiniu Donegalo akcentu.

Berniukas nesileido į kalbas ir skubiai nuvažiavo nuo mikroautobuso. Grįžęs namo jis pranešė apie incidentą šeimai. Tai atsitiko maždaug 21 valandą vakaro praėjusį sekmadienį, tačiau viešai apie tai pranešta tik šį rytą, rašo irishmirror.ie.

Policijai nepavyko aptikti nei pedofilija įtariamo asmens, nei mikroautobuso, kurio modelis gali būti Renault Kangoo.

Policijos inspektorius David Kelly iš Milford policijos nuovados, kuri tiria bandymą pagrobti, teigia, kad incidentas vertinamas labai rimtai. Pareigūnai prašo asmenis, pastebėjusius įtartiną baltą autobusiuką Kerrykeel rajone sekmadienio vakarą susisiekti su Milford nuovada.

Vertinimas: 5.0. Balsų skaičius: 2
Prašome palaukti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

penkiolika + 14 =